Choď na obsah Choď na menu
 

Detstvo

  Angelina Jolie Voight, alebo ako ju pozná celý svet - Angelina Jolie, sa narodila do rodiny hercov. Matka, Marcheline Bertrand, pôsobila ako herečka a modelka a otec Jon Voight získal zlatú sošku Oscara a tri Zlaté glóbusy. Angelinin brat James Haven sa pre zmenu dal na réžiu.

rodičia (Marchaline a Jon)

POZRI aj fotoalbum - JON and MARCHALINE

Angelina, Jon (otec), Marchaline (mama), James (brat)

Angelina so svojim milovaným bratom Jamesom

Ako dcére rozvedených rodičov jej v detstve robila spoločnosť zbierka jašteríc a hadov. K hereckej kariére ju priviedlo sledovanie filmov, v ktorých hrala jej matka. Už v mladom veku sa rada vyobliekala a vystupovala pred ľuďmi. Otcova herecká kariéra a jeho život ju vôbec nezaujímali. Svoje meno si dokonca dala zmeniť na Angelina Jolie, aby nedávalo žiadnu súvislosť s priezviskom Voight.

Angie ako bábätko ♥

Už v dvanástich začala so štúdiom herectva na workshope v Lee Strasberg Theatre. Kráska však nemala vždy na ružiach ustlané. Roky puberty sa neniesli v takom šťastnom duchu ako roky jej detstva, čo značne prispelo k jej súčasným hereckým úspechom. V štúdiu herectva pokračovala na Beverly High School a pokúšala sa získať prácu v oblasti modelingu, no veľmi sa jej nedarilo.

Angelina - modelka v mladom veku

 

Pripadala si bezcenná a škaredá kvôli svojim veľkým očiam a ústam, až nakoniec začala sama seba nenávidieť. Príjem jej matky bol viac ako skromný a oblečenie zo second-handov nebolo v rodine ničím nezvyčajným, za čo často počúvala posmešky na svoju osobu. Zlé psychické stavy ju priviedli k tomu, že k zbierke plazov pridala aj zbierku nožov a psychickú bolesť sa snažila utlmiť sebapoškodzovaním. Tvrdí, že rituál rezania pôsobil na ňu ako terapia - prinášal pocit úľavy, pocit, že je nažive.

Angelina Jolie – from Baby to 35-Year Old Beautiful Woman (27 pics)

Už v štrnástich rokoch bývala so svojim priateľom a dala si prestávku so štúdiom herectva. Po dvoch rokoch sa však vzťah skončil, Angelina sa vrátila naspäť do normálu a aj naspäť do školy.

 

Svojho otca ignorovala dlhé roky a ich vzťah bolo možno pozorovať jedine prostredníctvom médií. Voight o svojej dcére vyhlásil, že má seriózne psychické problémy, Angelina zas odvetila, že sa so svojím otcom nerozprávajú a neexistuje medzi nimi žiadne spojenie.

Zastáva názor, že rodina nemusí pozostávať z pokrvnej príbuznosti, že rodinu si treba vybudovať a zaslúžiť. Čo je pravdepodobne aj dôvod, prečo má jej rodina multikulturálny charakter. So svojím otcom sa však spojila na nakrúcaní najnovšieho filmového hitu Turista, kde ju prišiel navštíviť.

 

...

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

What is a normal blood distress

(AProoralaphHof, 13. 10. 2018 17:40)

Torsion bras de quelqu'un est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre moelle bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-tadalafil-10mg-prix/

Blood pressure diagram

(AProoralaphHof, 29. 9. 2018 10:23)

Compression est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre moelle bat, il pompe le sang par de vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-naturel-traitement/